מעוד איש שיווק

ליזם שעושה כסף!

חולמים להקים סוכנות מיתוג, שיווק ודיגיטל
ורוצים לחסוך את השנים המתישות
של הבנייה, הקמה, יצירה, ניסוי וטעייה?

יש לנו מודל זיכיון עבורכם!

הכירו את מודל הזכיינות של נדב דהן

והצטרפו לקבוצת יזמי מיתוג, שיווק ודיגיטל
שיודעים לעשות כסף!

החזון

עסקים, יזמות ודיגיטל לצד לייף סטייל ועשיית כסף!

הסוכנות למותגים מעוררי השראה בחסות נדב דהן מתרחבת לזכיינים ומציעה ליזמי שיווק ומיתוג לקחת חלק בשינוי תרבות העסקים בישראל ובעולם.

חזון המותג הוא להוביל את ענף העסקים בישראל לבנות מותג – לפעול, להתנהג, לחשוב, לשווק, למכור כמו מותגים אמיתיים על פי התורה של מייסד הגישה נדב דהן.

זה מתאים ליזמים עם תשוקה אדירה לשיווק, מיתוג, דיגיטל ועסקים שרוצים לקחת חלק בהשפעה רחבה ולהיות חלק מקבוצה שמכתיבה את הקצב ומובילה את תחומה.

המשימה שלנו

ליהנות כל הדרך אל הצלחה והכסף!

להרחיב את מעגל ההשפעה שלנו ולעזור ליותר עסקים להפוך למותגים, ולעזור לכם להצטרף למעגל ההשפעה ולבנות לעצמכם את החיים העסקיים והאישיים עליהם אתם חולמים.

היזמים שאנחנו רוצים

יזמים שלא מפחדים להצליח!

יזמים מעוררי השראה שרוצים לעשות יזמות עם אופי אחר. אופי של השפעה, נתינה, שפע ועם זיקה עסקית וחיבור לעולמות המיתוג, שיווק ודיגיטל!

איך זה יקרה?

בניית סניפים שעובדים עם עשרות לקוחות בחודש!

על ידי פיתוח מנגנון עסקי עוצמתי, חדשני ויצירתי המשלב מוצרים מבוקשים, נהלי עבודה מדויקים, תהליכים אוטומטיים וריווחיות גבוהה.

המנגנון הזה יעזור לכם לנהל סניף של סוכנות בקבוצה, בצורה אפקטיבית תוך שמירה על איכות של שירות ומוצר ברמה גבוהה.

למה להקים איתנו סניף

ולהיות זכיינים?

01

מותג עם חזון ומוניטין

נדב דהן הוא מומחה מיתוג ושיווק מהמובילים בישראל כבר 7 שנים. השפיע על אלפי עסקים באמצעות ליוויים, סמינרים, קורסים, ספרים ופודקסטים דרך הגישה שפיתח לבניית מותג.

02

תשתיות מיתוג

תקבלו ספר מותג מוכן, הכולל בתוכו את כל הנהלים השיווקיים והפרסומיים של המותג ותעבדו לפיהם בכל תהליכי השיווק והמיתוג כך שתחסכו לכם הרבה זמן וכסף!

03

תשתיות שיווק

תקבלו תשתיות שיווק של המותג – משפכי שיווק, דפי הנחיתה וקמפיינים מוכנים במטרה לייצר לעצמכם לידים על ידי מנגנונים שכבר עובדים והוכיחו את עצמם בשטח כבר בחודש הראשון לעבודה!

04

ספרי נהלים

תקבלו ספרי נהלים מדויקים, משויפים, שכל שנה יעברו ליטוש בהתאם לצמיחה של המותג. הספרים יכללו תהליכי קליטת לקוח, תהליכי קליטת עובדים, הצעות מחיר, חוזים לעובדים, חוזים ללקוחות, מדידת ביצועים ותפוקה לעובדים. הגדרת תרבות ארגונית, התנהלות מול לקוחות, התנהלות במשרדים, התנהלות ביחסי עובדים, ניהול משימות, פרויקטים ועוד.

05

תשתיות ניהול

תקבלו תשתיות ניהול שמבוססות CRM ומערכי אוטומציה שיאפשרו רווחיות גבוהה, ניהול יעיל, מעקב אחרי פרויקטים בצורה מסודרת ושירות איכותי יותר ללקוחות שלכם.

06

תשתיות מכירה

תקבלו מערכי מכירה מוכנים הכוללים תסריטי מכירה, הצעות מחיר, תהליכי מכירה למגוון מוצרים וגם הכשרה בהתאם לכל מוצר שתרצו לפתח בסניף שלכם.

אנחנו נדאג שזה יצליח

ושתכניסו לקוחות וכסף
כבר בחודש הראשון!

הכשרה ומנטורינג עסקי
לחצי שנה!

יד ביד, לאורך כל הדרך, עד הכסף הגדול
וגם הרבה אחרי!

על מנת לוודא שתצליחו להקים סניף רווחי, עובד ומשגשג, אנו נלווה אתכם לאורך חצי שנה עם ייעוץ שוטף, פגישות חודשיות, מפגשים קבוצתיים ועוד, על מנת שכל הספרים והנהלים שתקבלו יוטמעו בצורה מדויקת.

בנוסף, נהיה שם לעזור לכם לקלוט את הלקוחות הראשונים, את העובדים הראשונים, ונלווה בתהליכי התפעול והניהול הראשונים עד שתדעו לשחות באוקיינוס הגדול ולהצליח.

מה זה כולל:

הכשרה מקיפה

במהלך ההכשרה תלמדו את כל התורה של הסוכנות למותגים מעוררי השראה, את אופי הניהול, גישת הפיתוח וכל הכלים הנדרשים במטרה להעמיד סניף של סוכנות שכבר קולט לקוחות ומכניס כסף מהחודש הראשון!

ייעוץ שוטף

ניפגש כל שבוע בZOOM לשיחה שבועית, הדרכה, הטמעה, פיקוח ובקרה שאתם על המסלול, בונים ועובדים כמו שצריך, והכי חשוב, עושים כסף.

מפגשי קבוצה

אחת לחודש ניפגש 90-120 דקות כל הקבוצה ובמהלכן נעלה את כל הדילמות והאתגרים ונפתור אותן בחשיבה משותפת. נעלה רעיונות לקידום, נבנה תכניות פעולה ונגבש אסטרטגיות ליישום.

לאחר החצי שנה
ליווי שוטף כחלק מקבוצת היזמים

כל עוד אתם זכיינים, אנחנו עובדים ביחד, בשותפות, אנחנו נהיה כאן ללוות ולתמוך לאורך כל הדרך בכל אתגר. נעזור לכם להצמיח את הסניף שלכם לאיזה מחזור הכנסות שתרצו ונהיה שם בכל נקודת מפנה עסקית ואישית שלכם.

נקיים פעילויות קבוצתיות, מפגשי הדרכה ותוכן שוטפים, מפגשי מאסטרמיינד ועוד.

מה עכשיו?

הצעד הראשון שלכם לעבר סוכנות משלכם וזכיינות מנצחת ורווחית

הוא להירשם כאן למטה, למלא שאלון התאמה ולקבוע שיחת היכרות והתאמה בזום!

למי זה מתאים?

למי זה לא מתאים?

הלקוחות שלנו

לאורך השנים

הכירו את נדב דהן

נדב דהן הוא יזם מעורר השראה, מאמן ויועץ עסקי ואסטרטגי בכיר, סופר ומרצה סוחף בתחומי השיווק, המיתוג, הדיגיטל והיזמות.

לצד כל אלה נדב הוא הבעלים והמנכ"ל של הסוכנות למותגים מעוררי השראה אשר בונה ומנהלת מותגים בזירה הדיגיטלית.

הסוכנות מונה צוות של 9 אנשי שיווק יצירתיים ומשוגעים: מנהלי סושיאל, מפיקי וידאו, קמפיינרים, קופירייטרים ומעצבים.

לאחר 6 שנים בתחום השיווק והייעוץ העסקי ולאחר שליווה מעל 1,000 בעלי עסקים בתוכניות ליווי ייחודיות, קורסים ותהליכים אישיים, החליט נדב להקים סוכנות שתהוה בית מקצועי, עסקי ואישי לבעלי עסקים וחברות שמחפשים שירותי שיווק ברמה גבוהה, מקצועית ויסודית תוך שמירה על יחס V.I.P.

פתח לקרא

קצת עלינו

במספרים

0
שנות פעילות וניסיון
0
עסקים שליווינו
0
משפכים וקמפיינים שניהלנו
0
תהליכי מיתוג שהובלנו

תפריט נגישות