סטנדרט חדש של 
שיווק
מיתוג
דיגיטל
תוכן
עיצוב
קמפיינים

תגידו להתראות ל:

דפי נחיתה

ושלום ל:

דף נסיקה

נכס דיגיטלי למוצר המרכזי שלכם שיעיף את המותג שלכם לשמיים, יביא לידים איכותיים בטירוף ויזניק כל מהלך שיווקי שלכם בדיגיטל!

צפו בסרטון ההסבר לפני שאתם ממשיכים לגלול!

מפיצוח ההצעה

עד למכירה המבוקשת!

מה כולם עושים

מבין שדף נחיתה הוא לא רק מקור לגיוס לידים, אלא פתיחה של מערכת יחסים עם הקהל ויצירת תדמית ורושם ראשוניים, משקיע חשיבה במסר, בקהל, בכאבים, בהצעה ובניסוח של הדברים על מנת לדבר לרגש של הקהל ולחבר אותם אל המותג, לא חוסך בעיצוב של הדף תוך שמירה על ערכי המותג ויצירת חוויית משתמש עולמית, כזאת שגורמת ללקוח להשאיר פרטים בלי לחשוב ולהתמגנט אל המותג או המוצר.

אם זה נראה ונשמע כמו כולם,
זה כנראה באמת כמו כולם.

אל תהיו עוד עסק,
תהיו מותג!

מה אנחנו מציעים?

סטנדרט חדש של שיווק

דף נסיקה

דף שמטרתו לגרום לקהל שלכם לתפוס אתכם כמותג ולעוף על ההצעה שלכם, עד שלא תהיה להם ברירה אלא להשאיר פרטים בהתלהבות ולחכות לשיחת הטלפון מכם!

במקום לשכנע, נשפיע!

במקום להניע לפעולה, נעורר השראה!

לא עוד דף שיראה כמו הדפים שהלקוח שלכם רואה מדי יום, אלא דף מקורי עם ניסוח מפולפל של ההצעה שלכם, לצד עיצוב יצירתי וחוויית משתמש חדשנית!

מה ההבדל בין דף נחיתה

לבין דף נסיקה

01

VIDEO

כל דף נסיקה שאנחנו בונים, משולב בוידאו שאנחנו מפיקים בצורה מותאמת לדף - הקהל לא רק קורא אתכם, אלא גם שומע, רואה, מרגיש וחווה אתכם לפני שהוא משאיר פרטים!

02

מיתוג המוצר

אנחנו לוקחים את המוצר המרכזי שלכם, או מפצחים ביחד איתכם מוצר מפתח (שפותח יחסים עם הלקוח) וממתגים אותו - נותנים לו שם, קונספט, מסר אסטרטגי ובידול חזק כך שהמוצר עומד בפני עצמו!

03

טפסים חדשניים

זהו, נגמר העידן שבו אתם מבקשים מהלקוח להשאיר שם, מייל וטלפון. מעכשיו יוצרים אינטרקציה עמוקה יותר בטופס וגורמים ללקוח לעשות מס' פעולות שיתנו לנו מידע, ויחממו אותו לפני השיחה.

04

דף הזנקה

אין יותר דפי תודה, מעכשיו זה דפי הזנקה - לאחר שהלקוח משאיר פרטים הוא עובר לדף הזנקה שבו אנחנו גורמים לו לעשות מס' פעולות יצירתיות שיחחמו ויבשלו אותו לשיחה. כמו: לצפות בסרטונים/הדרכה, לשריין את השיחה ביומ או פשוט כל פעולה אחרת שנרצה שיעשה.

איך זה עובד?

מא'-ת' - אסטרטגיה-תוצאה

שלב הפיצוח
אנחנו כותבים
נבצע מחקר מעמיק על השוק שלכם, על הקהלים שלכם והכאבים שלהם, ונבדוק את המילים הנכונות, הניסוחים המדויקים והכאבים המעוררים במטרה לקלוע בול לראש של הלקוח שלכם!
שלב הפיצוח
שלב העיצוב
אנחנו מעצבים!
עיצוב שירגש את הקהל שלכם, יגרום לו לאפקט ה'וואו' וישאיר אותו בדף בסקרנות יתר! נעצב בתוכנת העיצוב המתקדמת בעולם 'אלמנטור פרו', ונייצר חוויית משתמש איכותית.
שלב העיצוב
שלב הוידאו
אנחנו מצלמים ועורכים
נגבש תסריטים ל2-3 סרטונים שיהיו הכי רלוונטיים לדף הנסיקה של המוצר שלכם וניפגש ביום צילום אצלנו בסטודיו להפקת הסרטונים עד לעריכה והעלייה שלהם על גבי הדף.
שלב הוידאו
שלב הבנייה
אנחנו בונים
נבנה את הדף תוך שמירה על חוויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר! לא בוויקס, רק בוורדפרס – כך שהדף יהיה שלכם, תחת הדומיין שלכם ותהיה לכם גישה אליו מתי שרק תרצו.
שלב הבנייה

מה יוצא לכם מזה?

נכס דיגיטלי

נכס שתמיד נמצא בזמינות עבורכם לשגר אותו מתי שתרצו ואיפה שתרצו כדי לקבל פניות רלוונטיות לעסק!

נסיקה לקמפיין

במקום לעשות עוד קמפיינים של טפסי לידים שמביאים לידים קפואים, יהיה לכם דף נסיקה לכל קמפיין שידע להביא לידים רותחים!

שיפור אחוזי המרה

אם כבר יש לכם דף נחיתה והוא פשוט לא כזה עובד לכם, או עובד באחוזי המרה נמוכים, הנה הזדמנות לעשות דף חדשני שיביא לידים טובים יותר באחוזים טוב יותר!

מותג של 'וואו'

הלקוח שלכם נחשף כל יום לדפים מצועצעים של המתחברים שלכם שבונים במערכות דיוור מיושנות, לכם יהיה דף שהלקוח יראה ויגיד 'וואו'.

למי זה מתאים?

למי זה לא מתאים?

מה עכשיו?

הרשמו כאן בטופס ונחזור אליכם בהקדם!

קבלו טעימה קטנה

מדפי הנסיקה שבנינו

עם מי אנחנו

עובדים?

מה הם

מספרים?

הכירו את

נדב דהן

נדב דהן הוא יזם מעורר השראה, מאמן ויועץ עסקי ואסטרטגי בכיר, סופר ומרצה סוחף בתחומי השיווק, המיתוג, הדיגיטל והיזמות.

לצד כל אלה נדב הוא הבעלים והמנכ"ל של הסוכנות למותגים מעוררי השראה אשר בונה ומנהלת מותגים בזירה הדיגיטלית.

הסוכנות מונה צוות של 9 אנשי שיווק יצירתיים ומשוגעים: מנהלי סושיאל, מפיקי וידאו, קמפיינרים, קופירייטרים ומעצבים.

לאחר 5 שנים בתחום השיווק והייעוץ העסקי ולאחר שליווה מעל 1,000 בעלי עסקים בתוכניות ליווי ייחודיות, קורסים ותהליכים אישיים, החליט נדב להקים סוכנות שתהוה בית מקצועי, עסקי ואישי לבעלי עסקים וחברות שמחפשים שירותי שיווק ברמה גבוהה, מקצועית ויסודית תוך שמירה על יחס V.I.P.

פתח לקרא

קצת עלינו

במספרים

0
שנות פעילות
0
עסקים שליווינו
0
קמפיינים שניהלנו
0
תהליכי מיתוג שהובלנו

טל' - 03-6797990 | נבטים 8, פתח תקווה

תפריט נגישות