נדב דהן חושף:

האסטרטגיה של המותגים הגדולים

בהתאמה לעסקים קטנים!

לאחר שהוטמעה אצל מעל 1,000 עסקים ב-5 השנים האחרונות!

ללא עלות:

צפו בהרצאה בת 80 דקות שתגרום לכם

לחשוב, לפעול ולהתנהג כמו המותגים הגדולים

גם אם אתם עסק קטן!

הרשמו בטופס וקבלו ישירות למייל שלכם את ההרצאה!

הקמתם עסק, חברה או מותג פרטי ב-10 אצבעות, לא בשביל שתרדפו סביב הזנב של עצמכם ותכניסו הביתה משכורת של עובד שכיר. רציתם משהו אחר, חיפשתם ריגושים, הלכתם עם התשוקה למרות הפחדים, ידעתם שאתם יכולים להקים את החברה עליה אתם חולמים ובכל זאת, עדיין חסר משהו בתמונה הכוללת, עדיין חסר חלק בפאזל השלם.

זה מרגיש שיש לכם את כל הכלים, הידע והיכולות, זה מרגיש שאתם שם אבל לא באמת שם.

לעיתים זה מרגיש כאילו שזה עוד שניה קורה, עוד רגע ההצלחה האדירה מגיעה ואתם מתפוצצים! אך לבסוף חוזרים לאותה נקודה. 

כבר עשיתם ליוויים עסקיים, לקחתם קורסים, בניתם יסודות חזקים לעסק, אתם מרוויחים טוב אבל מבפנים זה עדיין מרגיש לא מדויק. לא לזה ייחלתם.

האם אני צודק?

מה זה מותג?

זה שלכל אחד יש פרשנות אחרת למונח 'מותג' זה לא אומר שהוא נתון לפרשנות. מותג זה מותג. או שאתה כזה או שאתה לא כזה. לוגו או עיצוב מרהיב לא יהפכו אותך למותג. יש עסקים שיש להם לוגו מדהים והם לא מותגים. הצלחה גדולה אינה תהפוך אותך למותג. יש עסקים מצליחים מאוד שהם לא מותגים. בידול אינו יהפוך אותך למותג. יש עסקים עם אחלה בידול שהם לא מותגים. פרסום מאסיבי לא יהפוך אותך למותג. יש עסקים שמשקיעים תקציבי עתק בפרסום והם לא מותגים.

מותג צריך בידול?

כשאתה מותג אתה לא 'חייב' בידול כי ברוב המקרים הלקוח לא משווה בין מותגים משום שהוא מבין את הערך המוסף שלהם. בידול זה דבר נכון וחכם שיש לעשות בתהליך של בניית מותג אך הוא אף פעם לא מרכז התהליך או הדבר המרכזי שעליו המותג הולך להישען. ממש לא.

מותג צריך חזון?

חזון הוא האוויר לנשימה של המותג. הוא יודע לכוון את המותג בכל פעילות עסקית או שיווקית שלו, הוא יודע להניח דברים על דיוקם, להחזיר למסלול, לגרום לדברים לעבוד בשבילך, לגרום לאנשים לעבוד בשבילך, לגרום ליקום לעבוד בשבילך. חזון הוא 'משימה', הוא 'אני מאמין', הוא יעד בלי מטרה מדידה כי הוא לא תלוי תוצאה. חזון הוא 'אמירה', הוא 'הבטחה', הוא 'סיפור', הוא 'דרך' כי הוא תמיד מוביל אותך קדימה.

האם אתה מותג?

אם אתה צריך להסביר לקהל למה כדאי להם לקנות דווקא ממך, אתה לא באמת מותג. אם אתה צריך לשכנע את הלקוח שאתה הכי טוב, אתה לא באמת מותג. אם אתה צריך להגיד את זה כדי שהלקוח יבין את זה, אתה לא באמת מותג. אם אתה צריך לקרא לעצמך 'מותג' כדי שהלקוח ידע שאתה מותג, אינך כזה.

צפו בהדרכה בת 80 דקות שתגרום לכם

לחשוב, לפעול ולהתנהג כמו המותגים הגדולים

גם אם אתם עסק קטן!

הרשמו בטופס וקבלו ישירות למייל שלכם את האסטרטגיה!

הכירו את נדב דהן

נדב דהן הוא יזם מעורר השראה, מאמן ויועץ עסקי ואסטרטגי בכיר, סופר ומרצה סוחף בתחומי השיווק, המיתוג, הדיגיטל והיזמות.

לצד כל אלה נדב הוא הבעלים והמנכ"ל של הסוכנות למותגים מעוררי השראה אשר בונה ומנהלת מותגים בזירה הדיגיטלית.

הסוכנות מונה צוות של 9 אנשי שיווק יצירתיים ומשוגעים: מנהלי סושיאל, מפיקי וידאו, קמפיינרים, קופירייטרים ומעצבים.

לאחר 5 שנים בתחום השיווק והייעוץ העסקי ולאחר שליווה מעל 1,000 בעלי עסקים בתוכניות ליווי ייחודיות, קורסים ותהליכים אישיים, החליט נדב להקים סוכנות שתהוה בית מקצועי, עסקי ואישי לבעלי עסקים וחברות שמחפשים שירותי שיווק ברמה גבוהה, מקצועית ויסודית תוך שמירה על יחס V.I.P.

 

טל' - 03-6797990 | נבטים 8, פתח תקווה

תפריט נגישות